Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nowy sklep. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą nowy sklep. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 13 marca 2012

Nowa kolekcja

W Starplazie jest nowa kolekcja dotycząca recyklingu, i śmieci, dlatego też te "kreacje" zrobione są z odpadów. Ceny są w miarę przyzwoite, i bardzo zaciekawiła mnie cena ładnej sukienki - 15starmonet. Myślę, że to błąd, i tak na prawdę to kosztuje 15sd, więc jeśli komuś się podoba, to może ją kupić. Kupicie coś?

EDIT:
OD olax100
Wywiad zrobię w tą sobote ;)

wtorek, 6 marca 2012

Nowy sklep

Nowy sklep posiada wyposażenia do naszego apartamentu, ceny jak zwykle za sm i sd. Rzeczy są dość ładne, chyba na coś się skuszę, a Wy?

piątek, 10 lutego 2012

Nowy sklep

W Starplazie pojawił się nowy sklep - Sweet Suites. Można w nim kupić różne rzeczy takie jak zasłony, sofy, czyli innymi słowy dekoracje. Rzeczy są za starmonety i stardollary, z czego się bardzo cieszę. Użytkownicy bez stardollarów, też mogą coś kupić. Podoba Wam się? Kupicie coś?


piątek, 13 stycznia 2012

Basics : Decor

W starplazie pojawił się nowy sklep, jest to Basics Decor. Jak się domyślacie, jest to sklep z tanimi rzeczami do naszych apartamentów. Może niektóre nie są tanie, ale wszystkie w jednakowej walucie - starmonety.





Kupicie coś?

czwartek, 22 grudnia 2011

Après Ski!

W starplazie pojawił się nowy sklep - Après Ski. W sklepie jest wiele fajnych rzeczy które warto kupić.  
Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł ze strony administracji. Chcesz zrobić zakupy? KLIK

piątek, 30 września 2011

Museum Mile

W starplazie pojawił się nowy, limitowany sklep - Museum Mile. Doszło też kilka ślicznych, nielimitowanych tańszych sukienek i innych rzeczy.


Kupicie coś? Czy może już kupiliście?

czwartek, 11 sierpnia 2011

Minimalism Decor

Już jutro - Minimalism Decor
Sklep z dekoracjami do apartamentu.
Jest on przeniesiony z suite shopu do starplazy.

czwartek, 21 lipca 2011

Nowy sklep:Shake it up!

                                                 Obrazek i link pochodzi z bloga stardoll.ocom.pl
Nowy sklep dla Polski jest dostępny jedynie przez link.
Dużo ubrań jest za SM, więc osoby bez SS też mogą je kupić. Kupujecie coś? Ja raczej tak :)

                                             Sklep Shake It Up
EDIT: Sklep pojawił się już w starplazie :)
EDIT 2: Napisz komentarz i wygraj 30sm!