czwartek, 21 lipca 2011

Nowy sklep:Shake it up!

                                                 Obrazek i link pochodzi z bloga stardoll.ocom.pl
Nowy sklep dla Polski jest dostępny jedynie przez link.
Dużo ubrań jest za SM, więc osoby bez SS też mogą je kupić. Kupujecie coś? Ja raczej tak :)

                                             Sklep Shake It Up
EDIT: Sklep pojawił się już w starplazie :)
EDIT 2: Napisz komentarz i wygraj 30sm!

1 komentarz:

Izish pisze...

fajne ciuchy :)
Kupiłam sukienkę za 2sd :) i trampki :D