W starplazie pojawił się nowy sklep - Après Ski. W sklepie jest wiele fajnych rzeczy które warto kupić.
Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł ze strony administracji. Chcesz zrobić zakupy? KLIK
Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł ze strony administracji. Chcesz zrobić zakupy? KLIK

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz