czwartek, 22 grudnia 2011

Après Ski!

W starplazie pojawił się nowy sklep - Après Ski. W sklepie jest wiele fajnych rzeczy które warto kupić.  
Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł ze strony administracji. Chcesz zrobić zakupy? KLIK

Brak komentarzy: