Od wczoraj w sklepie z biżuterią Glam'rous trwa promocja 3 za 2.
Czy wiesz o co chodzi ?
Gdy kupujesz 3 produkty to za 2 płacisz normalnie a trzeci ( najtańszy ) dadzą ci za darmo ;d
Skorzystacie? Ja tak;) Najwidoczniej opłaca się ;d
Z komentarzy wylosuję 2osoby które dostaną 7sd.
Musisz być obserwastorem bloga i napisać swój nick.xp
Pozdrawiam olax100
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz