piątek, 23 grudnia 2011

Hejka !

Witajcie kochani !
Przepraszam ,że nie pisałam dla was ale musiałam się skupić na nauce bo miałam koniec semestru, ale to nie istotne ;PP
No więc zaglądając do Sklepu trafiłam na Polecane(dokładnie to 2 str.)
to na pewno jest pomyłka adminów tylko się spieszcie ;)




Edit: Tu macie link do ubrań z Barbie

Brak komentarzy: