Witajcie kochani !
Przepraszam ,że nie pisałam dla was ale musiałam się skupić na nauce bo miałam koniec semestru, ale to nie istotne ;PP
No więc zaglądając do Sklepu trafiłam na Polecane(dokładnie to 2 str.)
to na pewno jest pomyłka adminów tylko się spieszcie ;)

Edit: Tu macie link do ubrań z Barbie
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz