czwartek, 22 grudnia 2011

Loteria!

Cześć! Dawnooo nie było loterii, prawda? Więc ogłaszam Bożonarodzeniową Loterię !!!
Wiem że się cieszycie ;) Warunki to :
- Być obserwatorem naszego bloga (jeśli nie wiesz jak się to robi kliknij TU)
- Napisać w komentarzu "zg się", lub "zgłaszam się" i swój nick.
Nagrody to:
- reklama w poście (warta 20sd)
- 30sd
- HB Red Dress, (marzec 2011, FUDGE)
- możliwość pisania na naszym blogu (nie musi być o stardoll, wylosowana osoba może pisać o modzie, o czymkolwiek )
- 4x 5/5 do wszystkiego i wpisy do wszystkiego
Ponieważ zbliżają się święta Bożego Narodzenia, chcę Wam życzyć wszystkiego najlepszego!

Brak komentarzy: