czwartek, 21 lipca 2011

Siemka.. Postanowiłam że na bloguu będziemy robić reklamy. takie ze chcecie coś zareklamować np. bazar lub swój pokój.itp. Jesli chcecie taką reklame proszę się zgłosić do mnie ( olax100 ) lub oli (olcia32183) o taką reklame. kosztuje ona 4SD (wysłacie prezent za 4sd)

Brak komentarzy: