piątek, 23 grudnia 2011

Mega loteria!!!

Witajcie Kochani, dziś to już druga loteria ;) Tym razem będzie to loteria z HB's i nie tylko. W naszej loterii nie zabraknie również stardollarów, starmonet i innych cennych ciuszków !
Obrazki z nagrodami zostaną zaraz dodane, a tym czasem przeczytajcie co musicie zrobić, by wziąć udział
w mega loterii!
- musisz być obserwatorem naszego bloga
- musisz napisać w komentarzu "zgłaszam się", lub "zg się"
- nie zapomnieć o swoim nicku !!!
Loteria odbędzie się gdy będzie chociaż 30zgłoszeń


Od olax100:
Od Olcia32183:
+
-30sd
-500sm
-wpisy do wszystkiego + 5sd
Nagroda główna... Play&Earn!
Jedna szczęśliwa osoba wygra jedną z laleczek Play&Earn!


2 komentarze:

PRECELINA pisze...

Zgłaszam się ;)
SingerSelenka

Julia pisze...

zgłaszam się :D

joebushxd