Witajcie Kochani, dziś to już druga loteria ;) Tym razem będzie to loteria z HB's i nie tylko. W naszej loterii nie zabraknie również stardollarów, starmonet i innych cennych ciuszków !
Obrazki z nagrodami zostaną zaraz dodane, a tym czasem przeczytajcie co musicie zrobić, by wziąć udział
w mega loterii!
- musisz być obserwatorem naszego bloga
- musisz napisać w komentarzu "zgłaszam się", lub "zg się"
- nie zapomnieć o swoim nicku !!!
Loteria odbędzie się gdy będzie chociaż 30zgłoszeń
Od olax100:
Od Olcia32183:
+
-30sd
-500sm
-wpisy do wszystkiego + 5sd
Nagroda główna... Play&Earn!
Jedna szczęśliwa osoba wygra jedną z laleczek Play&Earn!



2 komentarze:
Zgłaszam się ;)
SingerSelenka
zgłaszam się :D
joebushxd
Prześlij komentarz