1.Spodziewałaś się, że będziesz w finale MSW?
-Nie, w ogóle się tego nie spodziewałam! :D Każdy sukces był dla mnie ogromną niespodzianką, w którą kompletnie nie mogłam uwierzyć :)
2. Prosiłaś kogoś o głosy?
-Głosowałam na wielu moich znajomych, niektórzy z własnej woli się odwdzięczali. Nie prowadziłam żadnej "kampanii wyborczej", zachęcając na siłę lub za jakieś prezenty do głosowania, w końcu każdy sam ma decydować, na kogo zagłosuje, a na kogo nie. Sądzę, że wiele osób na mnie zagłosowało dlatego, że ja zawsze odwdzięczałam się za każdy głos, a nie każdy tak postępował.
3. Cieszysz się, że jesteś w finale MSW?
-Oczywiście, że tak! Nawet bardzo :) Sądzę, że każdy ogromnie cieszyłby się, będąc na moim miejscu, to naturalne ;D
-Oczywiście, że tak! Nawet bardzo :) Sądzę, że każdy ogromnie cieszyłby się, będąc na moim miejscu, to naturalne ;D
4. Coś dostałaś, będąc w półfinale i w finale MSW?
-W półfinale otrzymałam stardollary, starmonety i szarfę, a w finale - również stardollary, starmonety i szarfę, ale też coś w rodzaju statuetki (szkoda, że nie można zmieniać jej wielkości)
5. Czy chcesz coś powiedzieć naszym czytelnikom, dać im jakieś rady?
-Oczywiście :) Najważniejsze jest to, by zawsze być sobą i dążyć do tego, by się rozwijać. Nie można też zaniżać swojej wartości, być bardziej pewną/ pewnym swoich zalet, ale też dostrzegać zalety innych. Ja dzięki szczerości i życzliwości miałam przyjemność zyskać wielu znajomych, przyjaciół, mogę więc z całą pewnością powiedzieć, że właśnie tak można poznać wartościowych ludzi.
Dziękuję Ci bardzo że zgodziłaś się na wywiad :D Trzymam kciuki, powodzenia!
Mam nadzieję, że spodobał Wam się wywiad!
Pozdrawiam, Olcia32183 (Ninka882)
1 komentarz:
bardzo mi się podobał ten wywiad !!!!
Prześlij komentarz