Ogłaszam konkurs, w którym wybiorę 2 osoby które będą redaktorkami naszego bloga. Każda na początek dostanie 200sm, w tym jeszcze prezent. Na prawdę warto, bo blog ma już 42 obserwatorów, ale powoli już upada więc potrzebujemy Waszej pomocy. Prosimy!
1 komentarz:
mam swojego bloga ale chętnie będę redaktorką mój e-mail to bobek.patrycja5@gmail.com
Prześlij komentarz