niedziela, 25 września 2011

Nowa szafa!

Już niedługo w naszych apartamentach pojawi się nowa...SZAFA! Od teraz będziecie mogli przebierać się w każdym pokoju. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. A wy co o nim sądzicie?

1 komentarz:

Patrycja Bobek pisze...

nie mogę się doczekać kiedy to będzie :D :S :S :S :D:D:D:d