niedziela, 25 września 2011
Nowa szafa!
Już niedługo w naszych apartamentach pojawi się nowa...SZAFA! Od teraz będziecie mogli przebierać się w każdym pokoju. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. A wy co o nim sądzicie?
1 komentarz:
Patrycja Bobek
pisze...
nie mogę się doczekać kiedy to będzie :D :S :S :S :D:D:D:d
26 września 2011 05:48
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
nie mogę się doczekać kiedy to będzie :D :S :S :S :D:D:D:d
Prześlij komentarz