niedziela, 25 września 2011

W stylizacji przed jest nawet spoko,ale nie pasuje
za bardzo bluzeczka^^,Natomiast w stylizacji Po
Jest już nawet lepiej;) Nie mogłam znaleśc żadnych ładnych butów
które pasowały by do ubiru,ale poszperałam jeszcze i udało się znalazłam^^
Ocena: Przed: 4/10

Makijaż: 
Hmmm. I co tu powiedzieć,W makijażu "przed" nie pasują
piegi, natomiast w makiajażu "Po" już bardziej pasują
Ocena:Przed: 4.5/10

A Wam podoba się?
Czekam na komentarze:*
Pozdrawiam olax100

Brak komentarzy: