poniedziałek, 1 sierpnia 2011

Zmiana

Teraz kiedy mamy jakieś powiadomienia, pojawia się różowe kółeczko :)
Jak dla mnie jest bez znaczenia ;D A Wam jak się wydaje?

1 komentarz:

Izish pisze...

bardzo fajny pomysł :)
izish