poniedziałek, 1 sierpnia 2011
Zmiana
Teraz kiedy mamy jakieś powiadomienia, pojawia się różowe kółeczko :)
Jak dla mnie jest bez znaczenia ;D A Wam jak się wydaje?
1 komentarz:
Izish
pisze...
bardzo fajny pomysł :)
izish
2 sierpnia 2011 06:05
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
bardzo fajny pomysł :)
izish
Prześlij komentarz