poniedziałek, 1 sierpnia 2011

Nowiść w Starplaza

W starplazie pojawiły się nowe Archive
Kupicie cos?\


1 komentarz:

Izish pisze...

fajne rzeczy :) kupiłam łańcuszek z sercem :)
różową bluzeczkę :) i krótka bluzkę :D

Izish