christaljoy ide w styl avril ale jej to nie wyechodzi wydaje mi sie ze to taka marna kopia zal.pl .ale najciekawsze projekty i BARDZO inspirujące ma joanne1305 !
zadne nie sa ladne ale jak mam wybierac to ta joanne . ... Ale spokoo . niech juz ona wygra ta cala ankiete . Pozdrawiam cie nino ;p Twoja naj naj Ada ;p PS . Swietny macie ten blog ;p
10 komentarzy:
najladniejsze ma Sisi1358 a najbrzydsze KWcat
tamipl
ramzesik205 ona jest super !!!!!!!!!!!! ale jakos juz nie projektuje
Tak naprawde to wszystkie mi się podobaja ; ) ...
christaljoy ide w styl avril ale jej to nie wyechodzi wydaje mi sie ze to taka marna kopia zal.pl .ale najciekawsze projekty i BARDZO inspirujące ma joanne1305 !
Sisi1358 oraz KWcat sa bradzo fajne wiec na nie glosuje
napisała-thelovexd
zadne nie sa ladne ale jak mam wybierac to ta joanne . ... Ale spokoo . niech juz ona wygra ta cala ankiete . Pozdrawiam cie nino ;p
Twoja naj naj Ada ;p
PS . Swietny macie ten blog ;p
RAMZESIK205 . To moja ulubiona projektantka .
Nina0909
KWcat. nie wiem dla czego ale kręcą mnie takie animowane postacie :}
chyba joanne1305 .
najlepsza jest SISI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prześlij komentarz