środa, 10 sierpnia 2011

UWAGA !! . Mini Ankieta

Pomyślałam że zrobie taką mini Ankietę który projektant jest najlepszy ;p 

I- Joanne1305 -


II-KWcat



III- CrystalsJoy


IV-RAMZESIK205  


V-Sisi1358


Odpowiedzi proszę pisać w Komentarzach

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

najladniejsze ma Sisi1358 a najbrzydsze KWcat
tamipl

Anonimowy pisze...

ramzesik205 ona jest super !!!!!!!!!!!! ale jakos juz nie projektuje

Anonimowy pisze...

Tak naprawde to wszystkie mi się podobaja ; ) ...

Tamipl. pisze...

christaljoy ide w styl avril ale jej to nie wyechodzi wydaje mi sie ze to taka marna kopia zal.pl .ale najciekawsze projekty i BARDZO inspirujące ma joanne1305 !

Anonimowy pisze...

Sisi1358 oraz KWcat sa bradzo fajne wiec na nie glosuje
napisała-thelovexd

Anonimowy pisze...

zadne nie sa ladne ale jak mam wybierac to ta joanne . ... Ale spokoo . niech juz ona wygra ta cala ankiete . Pozdrawiam cie nino ;p
Twoja naj naj Ada ;p
PS . Swietny macie ten blog ;p

Nina0909 pisze...

RAMZESIK205 . To moja ulubiona projektantka .
Nina0909

Anonimowy pisze...

KWcat. nie wiem dla czego ale kręcą mnie takie animowane postacie :}

Anonimowy pisze...

chyba joanne1305 .

Anonimowy pisze...

najlepsza jest SISI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!