wtorek, 9 sierpnia 2011

Sukienka z DKNY za SM!

Chyba jedyna lub jedna z nie wielu sukienek z DKNY za starmonety!!! Wygląda ona tak:
Jest bardzo ładna, możecie ją zobaczyć u mnie. Tak kupiłam ją drogo, ale nie miałam żadnej rzeczy DKNY więc chciałam ją kupić i nawet udało mi się za sm ;D Jeśli ktoś by ją chciał kupić, sprzedam od 450 do 500sm. :)

Brak komentarzy: