Przypominam o konkursie na zrobienie najładniejszej stylizacji na mojej doll z moich ciuchów, Prace wysylamy na gg: 36740900 . lub na e-mail mikunia56@interia.pl Reszta redaktorek tez moze wziąść w tym udział ;*
Konkurs trwa do niedzieli 14.08.2011
Proszę się zglaszać pod tym postemm..
Nagrody:
1msc.
8sd/80sm +reklama w calym poscie+wpisy+prezent
2msc:
5sd/50sm +reklama w całym poscie+prezent
3msc.
3sd/30sm+reklama w pasku bocznym+prezent
Niech wygra najlepsza ;* Powodzenia!!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz