wtorek, 2 sierpnia 2011

Stardoll Staff

Oficjalne lalki Adminów Stardoll dostały specjalne odznaczenia. Teraz nie będzie już tak łatwo oszukiwać i wykorzystywać naiwność nowych użytkowników ;)

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

to dobrze bo wiele było takich przypadków ze ktoś się podawał za adminów ;D
Nina0909

Izish pisze...

super :)

Izish