wtorek, 2 sierpnia 2011
Spoiler
W spoilerach ukazało się zaproszenie na Live Chat z Ann Marie.
Zapytacie ją o coś?
1 komentarz:
Anonimowy pisze...
Raczej nie . ;p
Ale pewnie inni jej wielbiciele sie bardzo ciesza ;p
Nina0909
2 sierpnia 2011 04:44
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
Raczej nie . ;p
Ale pewnie inni jej wielbiciele sie bardzo ciesza ;p
Nina0909
Prześlij komentarz