poniedziałek, 1 sierpnia 2011

CoverGirl Bloga - KONKURS!!!!

Konkurs na CG bloga! Żeby zostać CG na stardoll, trzeba zebrać kilka set głosów. Tutaj trzeba zaprosić osoby do obserwatorów. Kto zaprosi najwięcej osób zostanie CG Bloga. Warunkiem jest bycie obserwatorem bloga i zgłoszenie się pod tym postem. Będą 3 miejsca. A teraz nagrody:
1. Reklama w poście + reklama w pasku bocznym z obrazkiem me-doll zwycięscy + miano CGB,
2. Reklama w pasku boczym + głos 5/5 i komentarz na wszystko,
3. Głos 5/5 i komentarz na wszystko + babeczka.



CGB- znaczy CoverGirl Bloga,

Powodzenia!

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

i jeszcze jedno do 1msc dokladam ja Starmonety lub stardolary ;*
olax100