czwartek, 21 lipca 2011

Zmieniło się!

Zmienił się wygląd lalki w starplazie! Przedtem kiedy nie było się zalogowanym i weszło się do starplazy było widać brzydką  lalkę w przymierzali. A teraz się zmieniła na dużo ładniejszą:
Ładniejsza, prawda? A jak wy sądzicie?

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

nie wiem jaka była wczesniejsza lalka ale ta jest bardzo ładna