Zmienił się wygląd lalki w starplazie! Przedtem kiedy nie było się zalogowanym i weszło się do starplazy było widać brzydką lalkę w przymierzali. A teraz się zmieniła na dużo ładniejszą:
Ładniejsza, prawda? A jak wy sądzicie?
1 komentarz:
Anonimowy
pisze...
nie wiem jaka była wczesniejsza lalka ale ta jest bardzo ładna
1 komentarz:
nie wiem jaka była wczesniejsza lalka ale ta jest bardzo ładna
Prześlij komentarz