czwartek, 21 lipca 2011

Nowe wnętrze

Pojawiło się nowe wnętrze z Sea of Stars
Kosztuje ono 25SD i jest tylko dla SuperStar
Jak wrażenia, podoba Wam się?

Brak komentarzy: