Często widzę jak ktoś pisze "pomóż bo ktoś ukradł mi konto!!!" Otóż mogę Wam w tym trochę pomóc... :D Gdy próbujecie się zalogować i wskakuje wam coś takiego:
Wtedy wchodzicie na swoją pocztę, ja mam na przykład o2.pl loguję się i szukam następującej wiadomości:(wiadomość jest pod tytułem "Twój e-mail został zmieniony")
Klikamy w link który przenosi nas do witryny stardoll.com. Kiedy chcemy się zalogować (patrz obrazek) jest napisane "Nie pamiętasz hasła?"
Klikamy w link piszemy swój nick lub e-mail i czekamy na wiadomość z nowym hasłem. Gotowe!
* Ten sposób działa 72h od momentu otrzymania E-MAIL'A!
* Ten sposób działa 72h od momentu otrzymania E-MAIL'A!



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz