Kolekcja jest bardzoo ładna,ponownie modne będą grube rajstopy w parze z kozaczkami;d dominują stanowe, naturalne kolory :)Ładne prawda? Chcecie abym więcej pisała o takich markach? Piszcie pod postem o czym chcecie jeszcze wiedzieć, lub czytać.
Prześlij komentarz
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz