sobota, 23 lipca 2011

H&M jesień-zima



Kolekcja jest bardzoo ładna,ponownie modne będą grube rajstopy w parze z kozaczkami;d dominują stanowe, naturalne kolory :)Ładne prawda? Chcecie abym więcej pisała o takich markach? Piszcie pod postem o czym chcecie jeszcze wiedzieć, lub czytać.













Brak komentarzy: