sobota, 24 grudnia 2011

Czas na Prezenty.

Dziś Wigilia więc czas na prezenty..
Prezenty Dostarczę do Was jutro.
Wystarczy być obserwatorem bloga i pod tym postem napisać swój nick a ja wylosuję szczęśliwe osoby które otrzymają nagrody:
Pozdrawiam olax100.

EDIT: Nagrody rozlosowane:

milusia670 : Christmas Mini Tree ( obrazek 2.)
joebushxd : Merry Christmas Wreath ( obrazek 4. )

Osób zgłosiło się tylko 2. Liczyłam na to że następnym razem zgłosi się więcej osób, a nagrody te się przydały;)

2 komentarze:

Julia pisze...

zgłaszam się :) bardzo chcialabym choinke ♥

joebushxd

Milena pisze...

zg się

milusia670