Dziś Wigilia więc czas na prezenty..
Prezenty Dostarczę do Was jutro.
Wystarczy być obserwatorem bloga i pod tym postem napisać swój nick a ja wylosuję szczęśliwe osoby które otrzymają nagrody:
Pozdrawiam olax100.
EDIT: Nagrody rozlosowane:
milusia670 : Christmas Mini Tree ( obrazek 2.)
joebushxd : Merry Christmas Wreath ( obrazek 4. )
Osób zgłosiło się tylko 2. Liczyłam na to że następnym razem zgłosi się więcej osób, a nagrody te się przydały;)

2 komentarze:
zgłaszam się :) bardzo chcialabym choinke ♥
joebushxd
zg się
milusia670
Prześlij komentarz