wtorek, 27 grudnia 2011

Błedy adminów...

Święta już minęły, nowy rok się zbliża, ludzi do witryny przybywa, a admini nic.... Jedyne co potrafią to naciągać innych świątecznymi ofertami. Chodziarz raz mogliby wysłać wszystkim użytkownikom prezent. Albo np. dać ss na ten jeden magiczny dzień... no cóż pomarzyć można. Nie wiem jak wy, ale ja zamierzam napisać do nich w tej sprawie. Kto mnie popiera niech podpisze się pod tym postem. A tak wgl. to życzę wam wszystkim szczęśliwego nowego roku i dobrego szampana! :D


 

2 komentarze:

Aleksandra Badzio pisze...

No tak masz racje, xd
Ja się też zgłaszam do tego.
Ohh, nawzajem też miej dobrego szampanka,
pozdrawiam olax100

Ola pisze...

Zgadzam się w 100% ;)
Szczęśliwego Nowego Roku!

Olcia32183