wtorek, 11 października 2011

Zmiana w powiadomieniach!

Jest nowa zmiana, a mianowicie w powiadomieniach do kg. Przedtem ta zakładka była o wiele węższa, teraz została poszerzona. Mi się nawet podoba ta zmiana. A wy co o niej sądzicie? Podoba wam się, czy nie?

Brak komentarzy: