wtorek, 11 października 2011
Zmiana w powiadomieniach!
Jest nowa zmiana, a mianowicie w powiadomieniach do kg. Przedtem ta zakładka była o wiele węższa, teraz została poszerzona. Mi się nawet podoba ta zmiana. A wy co o niej sądzicie? Podoba wam się, czy nie?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz