
W Suite Shopie pojawiło się wnętrze z nowej kolekcji Film Theory. Kupić je mogą wszyscy, a kosztuje jedyne 25 starmonet! Radzę wam się pośpieszyć, bo niedługo błąd zostanie naprawiony i będzie kosztować 25 sd. Podoba wam się? Kupicie? :) Moim zdaniem jest ładne i ja je kupiłam kilka razy.
EDIT: Skomentuj post i wygraj darmową reklamę dla pierwszej i wylosowanej osoby
2 komentarze:
ja na pewno to kupię za 25sm to bardzo mało
kupilam to !!! :*
Prześlij komentarz