piątek, 7 października 2011

W Suite Shopie pojawiło się wnętrze z nowej kolekcji Film Theory. Kupić je mogą wszyscy, a kosztuje jedyne 25 starmonet! Radzę wam się pośpieszyć, bo niedługo błąd zostanie naprawiony i będzie kosztować 25 sd. Podoba wam się? Kupicie? :) Moim zdaniem jest ładne i ja je kupiłam kilka razy.

EDIT: Skomentuj post i wygraj darmową reklamę dla pierwszej i wylosowanej osoby

2 komentarze:

Patrycja Bobek pisze...

ja na pewno to kupię za 25sm to bardzo mało

Patrycja Bobek pisze...

kupilam to !!! :*