Dziś zrobię metamorfozę Kej., więc zacznijmy od makijażu:
Bardzo ciekawy makijaż, użyłaś trzech kolorów cieni - brązowy,biały,różowy. Sądzę że lepiej wyglądało by to w kolejności brązowy różowy i biały, gdyż lepiej by to dopełniało barwy. Oto Twój makijaż:
Bardzo ciekawy makijaż, użyłaś trzech kolorów cieni - brązowy,biały,różowy. Sądzę że lepiej wyglądało by to w kolejności brązowy różowy i biały, gdyż lepiej by to dopełniało barwy. Oto Twój makijaż:
Moja ocena to 7/10.
Metamorfoza makijażu:
Nie wiem czy Ci się spodoba, ale skomentuj :)
Strój:
Przed: Ładny ubiór, 7/10.
Po: Nie wiem czy Ci się spodoba ale próbowałam dobrać kolory :)
Piszcie komentarze, czekam na waszą odpowiedź!
PAMIĘTAJCIE ŻE ZA KAŻDY KOMENTARZ SĄ PD!
PAMIĘTAJCIE TEŻ O KONKURSIE NA TOP KOMENTATORA MIESIĄCA!



2 komentarze:
Ładny strój . Zapraszam na mojego bloga ;) . Kej .
podoba mi się !! :*
Prześlij komentarz