Konkurs polega na tym, by znaleźć w sobie artystę. Narysuj obrazek, przedstawiający twój projekt. Może to być sukienka, spódniczka, bluzka itp. Zasady:
1. Nie kopiujemy pracy innych.
2. Każda praca ma być podpisana.
3. Jeśli skopiujesz czyjś projekt, zostaniesz usunięty z udziału w konkursie.
4. Obrazek ma być wykonany na kartce własnoręcznie podpisany.
5. Obrazek ma być zrobiony w "realu" Twoją ręką a nie programem graficznym!
6.Musisz być obserwatorem bloga
7. MUSI BYĆ PRZYNAJMNIEJ 5ZGŁOSZEŃ ABY KONKURS SIĘ ODBYŁ!!
Konkurs trwa od dziś (1 października) do 31 października. Nagrody to :
1. 500sm, cenne ubranie, 50sd (i jeśli admini się zgodzą zasponsorować, jeszcze drugie 50sd*)
2. 300sm, 30sd
3. 100sm, 10sd
Powodzenia!!!
* Za 1 miejsce łącznie będzie 100sd.!
Prace proszę linkować np. na imageshack.us.
1. Nie kopiujemy pracy innych.
2. Każda praca ma być podpisana.
3. Jeśli skopiujesz czyjś projekt, zostaniesz usunięty z udziału w konkursie.
4. Obrazek ma być wykonany na kartce własnoręcznie podpisany.
5. Obrazek ma być zrobiony w "realu" Twoją ręką a nie programem graficznym!
6.Musisz być obserwatorem bloga
7. MUSI BYĆ PRZYNAJMNIEJ 5ZGŁOSZEŃ ABY KONKURS SIĘ ODBYŁ!!
Konkurs trwa od dziś (1 października) do 31 października. Nagrody to :
1. 500sm, cenne ubranie, 50sd (i jeśli admini się zgodzą zasponsorować, jeszcze drugie 50sd*)
2. 300sm, 30sd
3. 100sm, 10sd
Powodzenia!!!
* Za 1 miejsce łącznie będzie 100sd.!
Prace proszę linkować np. na imageshack.us.
2 komentarze:
zgłaszam się
http://img842.imageshack.us/img842/4910/23013663.jpg mój nick to patrycjastar200
Prześlij komentarz