piątek, 30 września 2011

Kochani!

Bardzo przepraszam że nic nie pisałam. Tym razem nie stanęła mi na przeszkodzie szkoła, tylko komputer. Zepsuł się, i nie miałam go kilka dni. Przez to też nie pisałam notek. Postaram się to naprawić, pisząc więcej notek. Teraz już wszystko działa, choć obawiam się że nie na długo. Mój komputer jest stary, i co jakiś czas trzeba go formatować. Ostatnim razem nie mógł się nawet włączyć, ale już wszystko ok. Do przeczytania!
Do olax100: Przepraszam za brak z mojej strony notek, ale jeśli przeczytałaś notkę powyżej, zrozumiesz dlaczego :)

Brak komentarzy: