DIY- prawie za darmo!
Ostatnio w zakładce DIY w suite shopie rzeczy kosztowały od 18-25sm. Moim zdaniem to super, wreszcie osoby bez ss będą mogły urządzić pokój. Ja skorzystam z tej oferty, a wy? Z komentarzy wylosuję 2 osoby,. które otrzymają 50sm na zakup tych artykułów.
2 komentarze:
Hey masz nagłówek :
http://img195.imageshack.us/img195/5707/immr.png
no super myślę że coś kupię
Prześlij komentarz