sobota, 1 października 2011

DIY- prawie za darmo!

Ostatnio w zakładce DIY w suite shopie rzeczy kosztowały od 18-25sm. Moim zdaniem to super, wreszcie osoby bez ss będą mogły urządzić pokój. Ja skorzystam z tej oferty, a wy? Z komentarzy wylosuję 2 osoby,. które otrzymają 50sm na zakup tych artykułów. 


2 komentarze:

Szalchic♥. pisze...

Hey masz nagłówek :

http://img195.imageshack.us/img195/5707/immr.png

Patrycja Bobek pisze...

no super myślę że coś kupię