piątek, 30 września 2011

Buty, które warto kupić - dla SS


Dużo SS narzeka : Nie mam fajnych butów ! :( Mylicie się. Ostatnio szukałam w starplazie mnóstwo fajnych, nadal dostępnych butów dla SS. Za chwilę będzie też dla nss. Oto one:

Brak komentarzy: