niedziela, 25 września 2011
Sprzedam!
To wszystko to co jest tu pokazane jest ze sklepu:
-ELLE
-DKNY
-1 hb's
Jeśli Wam coś się z tego podoba piszcie do mojej KG co chcecie kupić i ile dacie sd.
Ceny mają być poważne bo to markowe ciuchy;)
Pozdrawiam
olax100
1 komentarz:
Patrycja Bobek
pisze...
fajne ubrania !! :*
26 września 2011 05:45
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
fajne ubrania !! :*
Prześlij komentarz