niedziela, 25 września 2011

Sprzedam!

To wszystko to co jest tu pokazane jest ze sklepu:
-ELLE
-DKNY
-1 hb's

Jeśli Wam coś się z tego podoba piszcie do mojej KG co chcecie kupić i ile dacie sd.
Ceny mają być poważne bo to markowe ciuchy;) 
Pozdrawiam olax100

1 komentarz: