Hejj, Przepraszam że nie pisałam, ale byłam zajęta,Teraz dużo mam nauki, prac domowych ,kartkówek..I muszę się uczyć(koszmar) No ale,nic na to nie poradze , Lekcji też mam teraz dużo bo to już nie 4, czy tam 5kl. ale juz 1gimn. Więc tak jak pisałam mam dużo nauki i nie będę bardzo często pisała notek, ale postaram się raz na dzień dodać jedną notkę. Hmm i co tu mówić..A własnie mam jeszcze sprawy:
1. Dziękuję za zgłoszenia się do konkurs i proszę o wiecej zgłoszeń musi być co najmniej 6 lub 7 zgłoszeń alby konkurs się odbył !
2. Poniedziałek - Wtorek nie napisze nic na blogu bo jade na wycieczkę do Bieszczad, Więc mnie nie będzie , więc proszę reszte redaktorek aby pisali na blogu,bo blog powoli się rozpada, Notek
już prawie nikt nie pisze,
Wiadomość do milusia670 : Twój okres próbny po woli się kończy trwa do niedzieli jesli do tego czasu nic nie napiszesz nie zostaniesz z nami na stałe.Musisz napisać chociaż 1 raz dziennie notkę
Wiadomość do olcia32183: Ciebie rówież proszę o pisanie notki, :*
Wiem teraz macie dużo nauki ja również, Rozumiem ale proszę postarajcie się :*
Z mojej strony to wszystko
EDIT: Skomentuj post i wygraj 4sd
EDIT2: Poszkujemy redaktorki na bloga, Jesli chcesz pisac napisz pod postem chętnie przyjmę , Ale musisz mieć chociaż więcej niż 500sp ,I jakieś doświadczenie w pisaniu^^ Inaczej nie przyjmę
Pozdrawiam olax100
1 komentarz:
Będę się starała, chociaż tak samo jak ty mam strasznie dużo nauki. W tym tygodniu miałam już 5 kartkówek, a w przyszłym 2 sprawdziany. Przepraszam, ze nie nic nie pisałam, ale nie miałam czasu :(
Prześlij komentarz