piątek, 30 września 2011

Finał MSW

Rozpoczął się finał MSW. Przez 14 dni będziemy mogli głosować na wybraną osobę. Oczywiście możemy głosować tylko na osoby z naszego kraju. Ja głosuję na Esther001, a wy na kogo głosujecie? Z komentarzy wybiorę 2 osoby, które otrzymają 50sm.

http://desmond.imageshack.us/Himg221/scaled.php?server=221&filename=finaljt.png&res=medium

Brak komentarzy: