czwartek, 4 sierpnia 2011

Witam!

Jestem EmoBarbieLol  i będę pisać tego bloga ;). Mam nadzieje że moje posty was zaciekawią ;D. Będę zamieszczać tu poradniki np. jak się dobrze ubierać i malować .. będą ona dla SS o Nss ;).

Coś o mnie:

Mam na imię Dominika i mam 12 lat no kurde prawie 13 (6 grudnia moje urodzinki) . Interesuje się modą , muzyką(śpiew) i wieloma innymi rzeczami :)

Oto ja :


A to na stardoll :


Brak komentarzy: