Jestem
EmoBarbieLol i będę pisać tego bloga ;). Mam nadzieje że moje posty was zaciekawią ;D. Będę zamieszczać tu poradniki np. jak się dobrze ubierać i malować .. będą ona dla SS o Nss ;).
Coś o mnie:
Mam na imię Dominika i mam 12 lat no kurde prawie 13 (6 grudnia moje urodzinki) . Interesuje się modą , muzyką(śpiew) i wieloma innymi rzeczami :)
Oto ja :
A to na stardoll :
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz