czwartek, 4 sierpnia 2011
Windows on the World
Dzisiaj do starplazy doszły rzeczy z WOTW . Myślałam że będzie coś w miarę ładnego, ale jak się ubrania założy na medoll to wyglądają okropnie.
A wam ..? podobają się rzeczy..?
(aby powiększyć kliknij na obrazek)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz