czwartek, 4 sierpnia 2011

Windows on the World

Dzisiaj do starplazy doszły rzeczy z WOTW . Myślałam że będzie coś w miarę ładnego, ale jak się ubrania założy na medoll to wyglądają okropnie.

A wam ..? podobają się rzeczy..?

(aby powiększyć kliknij na obrazek) 

Brak komentarzy: