środa, 10 sierpnia 2011

To już prawie koniec ! ;)

Hej dzisiaj nic nie napisłąm ale miałam mały wypadek i nie mogłam :)
Ok do rzeczy admini wysłali dzisiaj wiadomości że 16 sierpnia sklep LANWIN PARIS TRIBUTE na zawsze zniknie ze starplazy zamierzacie jeszcze coś kupić ? Ja nic nie kupiłam ^^
Pozdrawiam Karolka14.

1 komentarz:

Nina0909 pisze...

Ja nic nie kupuje ;p
Bo są i brzydkie ciuchy i drogie ;p
Nina0909