poniedziałek, 8 sierpnia 2011

Spoilery :)

Dzisiaj doszło jeszcze trochę spoilerów podoba wam się coś ? Mi jedna sukienka i jak się pojawi to pewnie ją kupię aha i zauwaźcie że są 2 pary butów w stylu Lady Gagi ;)
Przepraszam za zdjęcia z innego bloga ale post jest pisany na szybko ;)
Pozdrawiam Karolka14.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

zajebiste ;p
Nina0909