Hej to znowu ja mam nadzieje ,że moja kochana olax100 się nie obrazi za to że piszę za dużoo to już 3 notka dzisiaj ;) ok przejdźmy do rzeczy w poprzedniej notce pokazałam wam tylko jedno zdjęcie dotyczące sklepu GIVENCHY TRIBUTE oto ciąg dalszy spoilerów (może sklep ojawi się już jutro ale nie wiem)
obrazki pochodzą z bloga browseinstardollpaaoala.blogspot.com
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz