niedziela, 7 sierpnia 2011

Spoilery-ciąg dalszy ;)

Hej to znowu ja mam nadzieje ,że moja kochana olax100 się nie obrazi za to że piszę za dużoo to już 3 notka dzisiaj ;) ok przejdźmy do rzeczy w poprzedniej notce pokazałam wam tylko jedno zdjęcie dotyczące sklepu GIVENCHY TRIBUTE oto ciąg dalszy spoilerów (może sklep ojawi się już jutro ale nie wiem)


obrazki pochodzą z bloga browseinstardollpaaoala.blogspot.com

Brak komentarzy: