Siemka. Razem z olcią32183 organizujemy konkurs na komentatora miesiąca, więc konkurs polega na komentowaniu jak najwięcej postów które zosłaty dodane w tym miesiącu-sierpień. Wyniki zostaną ogłoszone 31sierpnia. We wrześniu też odbędzie się taki konkurs na komentatora miesiąca.;) Miejsca będą aż 3! Nagrody napisze w najbliższym czasie,mogę tylko napisać ze bd. fajne jak narazie ;)
Więc do dzieła.
Pozdrawiam
EDIT: Jak komentujcie posty piszcie swój nick stardollowy
EDIT2:zeby wziąść udział w konkursie musisz być obserwatorem bloga;)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz