czwartek, 11 sierpnia 2011

Nowy klub z darmówkami.

Hej tu Karolka14 piszę dopiero pierwszą notkę dzisiaj a jest 22:23 ;/ wiem  dałam plamę ale to na serio nie jest moja wina jak już mówiłam miałam mały wypadek zwichnełam sobie palec wskazujący prawej ręki i strasznie trudno mi cokolwiek napisać tę notkę będę pewnie pisać ze 30min :/.
Ok koniec mojego ,,usprawiedliwiania się" czas przejść do stardolla ;)
A więc na stardoll pojawił się nowy klub ,,FiveStar" jeżeli przybędzie więcej członków dostaniemy prezenty to tak jak w klubie DOVE :
1. Wyczyść historię przeglądania i zmień proxy na 165.193.102.220 Port: 80
3. Wejdź na www.stardoll.com/es/clubs/home.php?id=2947479
4. Zaloguj się i dołącz do klubu
5. Zmień na "bez serwera proxy"
6. Gotowe :)
Drugi sposób(jeżeli ten powyżej nie zadziała)
1.Wejdź na www.myproxy.ca
2. Wpisz w okienko  www.stardoll.com/es/clubs/home.php?id=2947479
3. Zaloguj się i dołącz do klubu
4.Gotowe:)
Po zapisaniu się do klubu dostajemy zeszyt ;)
jeszcze się nie zapisałam ale mam taki zamiar :)
Podobają wam się nagrody ?
Za 10.000 członków dostaniemy (tylko zapisani oczywiście) buty.
Za 25,000 członków dostniemy torebkę
Za 40,000 członków dostaniemy bluzę
Za 60,000 członków dostaniemy arafatkę
Za 75,000 członków dostaniemy kolczyki
Za 100.000 członków dostaniemy koszulkę
Mi chyba najbardziej podoba się chustka/arafatka a wam ?
Jest godzina 22:50 czyli pisałam notkę 27min.:/ jeżeli wychaczycie jakiś bląd czy literówkę czy ortografia to bardzo wam przepraszam ale sami rozumiecie ręka +_+
Pozdrawiam Karolka14.
Edit od Olcia32183: Wystarczy zamiast zmieniać proxy. wejść na myproxy.ca i postępować dalej według instrukcji ;)

1 komentarz:

Dominik pisze...

Nie zapisuję się