wtorek, 9 sierpnia 2011

Nowa lalka dla SS!


Ubierzecie?

1 komentarz:

Nina0909 pisze...

Mogę ubrać ale na cóż to mi jest ? . ; p
Tak dal pasji albo hobby ; p
Nina0909