niedziela, 7 sierpnia 2011

No i jest :D

Tak do starplazy wszedł już nowy sklep GIVENCHY TRINUTE a oto zdjęcia :

Podoba wam się coś ?
Kupujecie ?
A i tak wogóle to zastanawiam się czy ktoś czyta moje notki ?
Pod prawie każdą notką (włącznie z moimi :( ) komentarzy jest okrągłe..zero fajniej by się pisało gdybyście kometowali przypominam jestem tu do jutra no chyba że się sprawdzę ale to też wasza decyzja ;)
Pozdrawiam Karolka14.

Brak komentarzy: