czwartek, 4 sierpnia 2011
Kalendarz
Dzisiejszą rzeczą z kalendarza jest sukienka. Jest darmowa i każdy ją może kupić. To już druga darmówka z Ramadanu, a od jego rozpoczęcia minęło tylko cztery dni. Kupicie ją?
1 komentarz:
Izish
pisze...
fajna darmówka :) kupuje :)
Izish
4 sierpnia 2011 03:23
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1 komentarz:
fajna darmówka :) kupuje :)
Izish
Prześlij komentarz