Postanowiłam zrobić nową ankietę - już za chwile pojawi się w prawym górnym rogu bloga. Będzie dotyczyła tego, który redaktor jest lepszy :) Chcę tylko zobaczyć, który redaktor się najlepiej sprawdza. Proszę o głosy w ankiecie, oczywiście nie proszę was o głosy na mnie tylko ogólnie ;D
2 komentarze:
Jej . nie stresuj mnie ;**
Nina0909
Zagłosowałem ^^
Prześlij komentarz