czwartek, 11 sierpnia 2011

Ankieta

Postanowiłam zrobić nową ankietę - już za chwile pojawi się w prawym górnym rogu bloga. Będzie dotyczyła tego, który redaktor jest lepszy :) Chcę tylko zobaczyć, który redaktor się najlepiej sprawdza. Proszę o głosy w ankiecie, oczywiście nie proszę was o głosy na mnie tylko ogólnie ;D

2 komentarze:

Nina0909 pisze...

Jej . nie stresuj mnie ;**
Nina0909

Dominik pisze...

Zagłosowałem ^^