sobota, 23 lipca 2011

Ważne

Hejciaa. Mam do Was ogromną prośbę staram się o najładniejszy album. I proszę Was zebyście zagłosowali na mój album. To moje marzenie i moze to wlasnie twoj głos zdecyduje czy wygram czy nie:* Proszę daj 5/5 i napisz miły komentarz, za każdy głos bardzoo dziękuję:*
Napewno jakoś się odwdzięcze<3

EDIT: Zapisujcie się do obserwatorów
EDIT2: Skomentuj post i wygraj nagrode(pod postem jak bd, komentować napisz przy okazji swój nick na stardoll)

Brak komentarzy: